Вакансії

Якщо Ви прагнете стати частиною нашої команди професіоналів, направляйте своє резюме за адресою: protsyk@ukrhimproekt.com.ua з вказівкою бажаної посади і рівня заробітної плати.

Якщо Ви молоді, талановиті і бажаєте одержати досвід роботи ще на стадії навчання у ВНЗ - ми з радістю надамо місце для проходження практики студентам, що навчаються за напрямками: промислове і цивільне будівництво, механічна інженерія (устаткування хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів, устаткування нафто- і газопереробних виробництв, водопостачання, холодильні машини і установки, електронні системи, телекомунікації), комп'ютеризовані системи керування і автоматики, автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології.

Ми маємо необхідну технічну базу, програмне і інформаційне забезпечення. В процесі практики ви зможете ознайомитись з розробкою проектної документації, системою автоматизованого проектування, познайомитись з колективом висококласних професіоналів і визначитись з вибором майбутньої професії.

Для обговорення умов проходження практики звертайтесь за тел.: (0542)61-06-86 або пишіть на адресу: protsyk@ukrhimproekt.com.ua (менеджер по персоналу Процик Вікторія Леонідівна).